Pytania i odpowiedzi

 

Czy tworzycie też portrety ludzi?

Tak. Po prostu wybierz odpowiedni strój i zamiast zdjęcia pupila wgraj zdjęcie siebie lub osoby której chcesz podarować portret.

Czy tworzycie portrety dla innych zwierząt niż psy i koty?

Tak, wszystkie zwierzęta są mile widziane.

Czy możecie stworzyć portret z kilkoma pupilami?

Jesteśmy w stanie wykonać takie niestandardowe zamówienie. Prosimy o kontakt w celu wyceny indywidualnej (messenger lub arcyportret@gmail.com).

Skąd mam wiedzieć czy moje zdjęcie pupila jest wystarczająco dobre?

Prosimy zapoznać się z naszymi wskazówkami. Jeśli zdjęcie będzie nieodpowiednie skontaktujemy się z Tobą.

Czy wysyłacie też za granicę?

Obecnie jesteśmy w stanie wysłać portret do następujących krajów: Niemcy, Hiszpania, Czechy, Litwa, Francja, Włochy, Belgia, Austria, Irlandia, Wielka Brytania, Irlandia Północna jednak wiąże się to z dodatkową opłatą za wysyłkę. Jeśli chcesz zamówić obraz za granicę to przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt (messenger lub arcyportret@gmail.com) ze względu na zmieniające się ceny dostawy międzynarodowej

Czy zobaczę mój portret przed wydrukiem?

Przed wydrukowaniem obrazu otrzymasz od nas maila z cyfrowym projektem do akceptacji. Stworzenie projektu trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze

Jak długo trwa realizacja?

Czas realizacji od akceptacji projektu przez klienta do wysłania obrazu wynosi 4 dni robocze. Portrety tworzone są przez jednego artystę, więc na czas realizacji ma wpływ ilość klientów w danym okresie, natomiast większość projektów jest gotowa w 1-2 dni robocze.

Co jeśli portret mi się nie spodoba?

Wszystkie portrety tworzone są przez tego samego artystę, który zadba o jak najlepsze przedstawienie Twojego pupila. Jeśli jednak projekt nie spełni oczekiwań (co bardzo rzadko się zdarza), naniesiemy poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami, tak aby finalny efekt był dla Ciebie zadowalający.

Czy przyjmujecie zwroty?

Obrazy są tworzone na indywidualne zamówienie, więc nie podlegają prawu odstąpienia od umowy. Jeśli portret podczas przesyłki uległ uszkodzeniu, wyślemy Ci nowy bezpłatnie. Będziemy potrzebowali jedynie zdjęcia zniszczonego produktu.

Czy portret jest malowany farbami od zera?

Nie. Portret jest tworzony przez naszego artystę na podstawie zdjęcia za pomocą zaawansowanej obróbki graficznej, a następnie drukowany jako fotoobraz na wysokiej jakości płótnie.

Czy możecie wystawić fakturę?

Tak, wystawiamy faktury bez VAT.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl